Skenar terapia

Iba vlastné telo môže liečiť všetky symptómy, príznaky, choroby a sťažnosti, pretože má mechanizmy, ktoré sa vyvýjali milióny rokov. Tieto mechanizmy dokážu obnovovať funkcie, bunky, procesy organizmu.


Predstavte si že váš mozog má vytvorenú neuro-energo cesty k vašim orgánom, bunkám, prostredníctvom ktorej spolu komunikujú. A ako životom prechádzate, na túto cestu padajú snehové vločky. Intenzita sneženia závisí od toho ako žijete - stres, traumy, strach a nezdravé stravovanie zvyšujú sneženie na tejto ceste. Niekedy v živote sa cesta stane vlastne neprejazdnou. Snažíte sa liekmi dodávať čističov (lieky), ale tí len udržujú ako tak cestu prejazdnú.

Skenar je ako pluh alebo snežná fréza, ktorá pomáha vyčistiť tieto už nefunkčné a zanesené komunikačné dráhy tela. Prečistí komunikáciu medzi bunkami a mozgom. Ak má organizmus dostatok čističov a drobných mechanizmov, dôjde k obnove. Niekedy to trvá dlhšie, inokedy kratšie. Niekedy je cesta už tak zdevastovaná, že sa nedá obnoviť, iba maximálne uľahčiť prejazdnosť. Viac informácií tu....

 

Skenar a Meridiánová diagnostika

Moderná technológia už umožnila fyzikálne premerať neuro-energetiké dráhy tela, ktoré sú známe z čínskej medicíny. Pomocou prístroja a napojením na počítač môžete vidieť v akom stave sa nachádzajú vaše energetické dráhy a vaše komunikačné cesty medzi bunkami, neurónmi a vaším riadiacim centrom (mozgom). Tento holistický prístup Vám umožní nahliadnuť do Vášho tela a pochopiť čo sa v ňom deje. To Vám uľahčí obnovu telesných funkcií, uľahčí liečenie, rekonvalescenciu, alebo terapiu. Meridiánová diagnostika bližšie....

 

Skenar a zdravotníctvo

Skenar používajú už mnohé kliniky v zahraničí, množstvo lekárov a doktorov. 25 rokov skúseností a výsledkov lekárskej práce. Lekárske štúdie, štatistiky, výskumy. Liečenie bez liekov nieje prijímane farmaceutickými firmami, pretože znižuje ich výnosnosť. Na Slovensko prišla Skenar technológia iba pred pár rokmi.

Štatistiky: Na tomto mieste si môžete pozrieť štatistiku vyše 17 000 pacientov a ich diagnóz s výsledkom úspešnosti robené na ruských klinikách (v angličtine/ruštine)