Cenník

Hľadali sme spôsob ako efektívne pomáhať ľuďom za čo najpriaznivejšiu cenu pre ľudí. Keďže holistický prístup ku pomoci ľuďom vyžaduje rozdielny spôsob práce, používanie rôznych metód, pomôcok a techník, rozhodli sme sa používať iba hodinovú sadzbu, ktorú máme jednotnú.

Hodinová sadzba práce či konzultácie s klientom je jednotná a to 30€ za hodinu. (Bratislava a okolie)

30 minút - 15€

15 minút -  10€

(Považská Bystrica a okolie 20€/ hodina)

30 minút - 10€

15 minút - 5€

Pri práci využívame meridiánovú diagnostiku, skenar terapiu, prípadne dopĺňame energetické masáže, relaxačné techniky atď. podľa uváženia a potreby každého človeka. Sadzba platí aj pri dlhodobejšej a opakovanej terapii, preventívnych meraniach a prečisteniach organizmu.

Týmto je to aj jednoduchá orientácia pre klienta a klient si aj sám môže určiť maximálny čas, ktorý v daný deň spolu strávime. Veríme že svojou jednoduchosťou sme Vám vyšli v ústrety.

Pokiaľ nám chcete ešte urobiť radosť, alebo dať malé dodatočné poďakovanie, stačí ak si vyberiete:

- Napíšte svoju referenciu do sekcie Vaše skúsenosti

- Zdieľajte, alebo lajkujte našu facebook stránku štúdia Neftys (http://www.facebook.com/StudioNeftys)

- Pošlite emailom Vašu referenciu o našich službách Vašim priateľom alebo ľuďom, ktorým by sme mohli napomôcť na ich ceste životom (www.neftys.sk)

- Staňte sa donorom a sponzorom nášho malého štúdia symbolickou sumou 1 € mesačne. Stačí ak si založíte v banke trvalý príkaz na túto symbolickú sumu a do popisu príkazu vložíte svoje meno. Váš príspevok pomôže k fungovaniu a udržaniu štúdia na našom trhu. Bankový účet: 4017780136/7500, alebo nám napíšte správu.

Ďakujeme